Badania – najlepsza profilaktyka raka

29 marca 2019r. w Medica Vision w Suwałkach konsultacje onkologiczne.

Badać się i jeszcze raz badać. I nie ma w tym ani przesady, ani też nadmiernej ostrożności. Rak atakuje bowiem z coraz większą siłą. Nowotwory, które niegdyś występowały tylko u mężczyzn, dziś atakują również kobiety. Dlatego chcąc zachować zdrowie, niezależnie od wieku, powinniśmy się badać.

Nowotwory potrafią rozwijać się latami w utajeniu, pierwsze objawy raka są nieraz widoczne dopiero po 10 latach. Badania profilaktyczne pozwalają na wczesne wykrycie choroby nowotworowej i większe szanse na wyleczenie.

Nowotwory to choroby niezwykle podstępne. Niektóre z nich rozwijają się nawet przez dziesiątki lat, w ogóle nie dając o sobie znać. Ale i te możemy przechytrzyć, korzystając z nowoczesnych metod diagnostycznych. Jeśli historia twojej rodziny wskazuje, że jesteś w grupie podwyższonego ryzyka, bo np. w kilku pokoleniach pojawił się ten sam rak i przynajmniej w jednym przypadku rozwinął się przed 50. rokiem życia – zgłoś się do onkologa. Nie możesz jednak liczyć na to, że w ten sposób uchronisz się przed chorobą. Pamiętaj jednak, że dzięki badaniom kontrolnym zostanie ona wykryta na tyle wcześnie, że możliwe będzie całkowite wyleczenie.

Zapraszamy 29 marca 2019r. na konsultację onkologiczną. Badania wykonują onkolodzy z Białostockiego Centrum Onkologii.

Zapraszamy na:

  • Konsultację onkologiczną.
  • USG piersi wraz z konsultacją.
  • Diagnostykę w kierunku raka jelita grubego.

Nie czekaj, zadzwoń i zapisz się na konsultację!!! Nie zostawimy Cię samego z chorobą!!!

telefon: 87 564 74 46

(źródło:www.poradnikzdrowie.pl)

Leave a reply