Badania – najlepsza profilaktyka raka

Od 29 marca 2019r. w Medica Vision w Suwałkach konsultacje onkologiczne.

Badać się i jeszcze raz badać. I nie ma w tym ani przesady, ani też nadmiernej ostrożności. Rak atakuje bowiem z coraz większą siłą. Nowotwory, które niegdyś występowały tylko u mężczyzn, dziś atakują również kobiety. Dlatego chcąc zachować zdrowie, niezależnie od wieku, powinniśmy się badać.

Nowotwory potrafią rozwijać się latami w utajeniu, pierwsze objawy raka są nieraz widoczne dopiero po 10 latach. Badania profilaktyczne pozwalają na wczesne wykrycie choroby nowotworowej i większe szanse na wyleczenie.

Nowotwory to choroby niezwykle podstępne. Niektóre z nich rozwijają się nawet przez dziesiątki lat, w ogóle nie dając o sobie znać. Ale i te możemy przechytrzyć, korzystając z nowoczesnych metod diagnostycznych. Jeśli historia twojej rodziny wskazuje, że jesteś w grupie podwyższonego ryzyka, bo np. w kilku pokoleniach pojawił się ten sam rak i przynajmniej w jednym przypadku rozwinął się przed 50. rokiem życia – zgłoś się do onkologa. Nie możesz jednak liczyć na to, że w ten sposób uchronisz się przed chorobą. Pamiętaj jednak, że dzięki badaniom kontrolnym zostanie ona wykryta na tyle wcześnie, że możliwe będzie całkowite wyleczenie.

Zapraszamy na konsultację onkologiczną. Badania wykonują onkolodzy z Białostockiego Centrum Onkologii.

Zapraszamy na:

  • Konsultację onkologiczną.
  • USG piersi wraz z konsultacją.
  • Diagnostykę w kierunku raka jelita grubego.

Nie czekaj, zadzwoń i zapisz się na konsultację!!! Nie zostawimy Cię samego z chorobą!!!

telefon: 87 564 74 46

(źródło:www.poradnikzdrowie.pl)

Leave a reply